Collection: Products
-
Just Be Kind T-Shirt - Large
Regular price $ 24.99Regular priceUnit price / perSale price $ 24.99 -
Kale Blue Curled
Regular price $ 1.99Regular priceUnit price / perSale price $ 1.99 -
Kale Dwarf Blue Curled Org
Regular price $ 3.49Regular priceUnit price / perSale price $ 3.49 -
Kale Lacinato
Regular price $ 1.99Regular priceUnit price / perSale price $ 1.99 -
Kale Lacinato | Dinosaur
Regular price $ 2.69Regular priceUnit price / perSale price $ 2.69 -
Kale Lacinato | Dinosaur
Regular price $ 3.49Regular priceUnit price / perSale price $ 3.49 -
Kale Premier Blend
Regular price $ 2.69Regular priceUnit price / perSale price $ 2.69 -
Kale Premier Blend
Regular price $ 5.99Regular priceUnit price / perSale price $ 5.99 -
Kale Red Russian
Regular price $ 1.99Regular priceUnit price / perSale price $ 1.99 -
Kale Red Russian Org
Regular price $ 2.99Regular priceUnit price / perSale price $ 2.99 -
Out of StockKALE STORM - JUMBO 6 PACK
Regular price $ 7.99Regular priceUnit price / perSale price $ 7.99Out of Stock -
Out of Stock
KALE STORM - JUMBO 6 PACK
Regular price $ 7.99Regular priceUnit price / perSale price $ 7.99Out of Stock -
Out of Stock
KALE STORM - PORCH POT
Regular price $ 17.99Regular priceUnit price / perSale price $ 17.99Out of Stock -
Out of StockKALE WINTERBOR - FLAT OF 32 PLANTS
Regular price From $ 3.99Regular priceUnit price / perSale price From $ 3.99Out of Stock -
Out of StockKarl Foerster' Grass
Regular price $ 26.99Regular priceUnit price / perSale price $ 26.99Out of Stock -
Kennebec Potato
Regular price $ 7.99Regular priceUnit price / perSale price $ 7.99 -
Out of Stock
Key Lime 2 gallon
Regular price $ 59.99Regular priceUnit price / perSale price $ 59.99Out of Stock -
Out of StockKniphofia 'Flashpoint'
Regular price $ 21.99Regular priceUnit price / perSale price $ 21.99Out of Stock -
Out of Stock
Kniphofia 'Glowstick'
Regular price $ 17.99Regular priceUnit price / perSale price $ 17.99Out of Stock -
Out of StockKNIPHOFIA 'PINEAPPLE POPSICLE'
Regular price $ 24.99Regular priceUnit price / perSale price $ 24.99Out of Stock
